WHATS APP    TELEGRAM  HIZLI ŞİRKET HATTI:0 534 080 47 30

Anasayfa

SDL İŞ  MAKİNALARI , BETON MİKSERLERİ 
 İTME  ÇEKME KUMANDA TELLERİ

Kumanda spirali, mekanik kontrol sistemlerinde oldukça geniş kullanım alanı olan ve günümüzde sıkça görülen, önemli bir kumanda kontrol sistemidir.Özelliği, doğrusal hareketle bir noktadan diğer bir noktaya bir yükü hareketi  iletmektir.Kısaca yan yana dairesel olarak bir kemik hortum etrafında dizilen bir grup çelik telin üzeri plastik kaplanmış her iki ucunda metal bağlantı başlığı bulunan halat diye tanımlanır.Hiçbir zaman aklımıza elektrik enerjisi aktarımında kullanılan kabloyu,halatı,teli getirmemelidir.Spiral halat tamamen farklı yapı ve özellikte olup hareket aktarımını sağlarlar.Bu nedenle yapıları oldukça sağlam olmalıdır. ŞDL spiralleri yüksek standartlara sahip olup,çok kaliteli malzemelerden üretilir. ŞDL’de oldukça geniş bir başlık ve bağlantı parçaları standardı bulunmaktadır.Ayrıca dış tutucu (spiral) SdN,SdH,SdC,SdP serileri olarak esnek çekme itme sistemlerinde çeşitli özelliklerde üretilmiş olup değişik amaçlarda kullanılabilir.İmalatta ve montajda gerektiğinde ihtiyaçlarınıza teknik elemanlarımız her zaman yardımcı olacaktır.
Bu gün ŞDL kumanda spiralleri,kumanda kutuları,kontrol kolları i tüm iş makineleri,inşaat makinaları,beton mikserleri,transmikser ve araçlarda güvenle kullanılmaktadır.SDL Kumanda Spiralleri, mikser tekli kumanda kutusu ve mikser çiftli kumanda kutusu betonmikserlerinde, transmikserlerde uygun fiyatı ve üstün kalitesiyle tercih edilir olmuştur.
ŞDL kumanda spirallerinin diğer kontrol sistemlerine göre bir çok avantajları vardır; Diğer sistemlere göre daha ekonomiktirler. Hafiftirler,daha az bakım isterler. Gürültü ve titreşimleri azdır. Uzun ömürlü ve güvenlidirler. Esnek ve üç boyutlu montaj kolaylıklarına sahiptirler.Sdl Kumanda Spiralleri,günlük yaşamımızda hergün, heryerde karşılaşabileceğimiz,görebileceğimiz hayatımızda önemli bir yere sahip,vazgeçilmez ,yaşamı kolaylaştıran,mekanik bir kumanda kontrol  sistemidir.
Sdl Kumanda Spiralleri kullanım alanları:İş ve İnşaat Makinalarında,Uçak Sanayinde,Savunma Sanayinde,Tarım Makinalarında,Gemi Teknolojisinde,Elektrik Tesisi ve Dağıtım Tesiisi Yapımında,Ev Aletlerinde,Ahşap İşleme Makinalarında,Boşaltma ve Temizlikte Kullanılan Taşıtlarda,Teleferik Yapımında,Yer Üstü ve Yer Altı Maden Ocaklarında,Toprak İşleme Makinalarında,Takım Tezgahlarında Makinalarında,Tablalı İstif Makinalarında,Vinç Yapımında,Tekstil Makinalarında,Pist Paletlerinde,Labaratuvar ve Hastane Cihazlarında,Spor Aletlerinde daha sıralıyamadığımız bir çok sektörde. ŞDL İş Makinaları Yedek Parça Sanayi Ticaret Ltd. 1994 yılında itme çekme kumanda spiralleri üretimi yapmak amacıyla Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Kumanda spiralleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi ve profesyonel kadrosuyla hizmet veren ŞDL, kaliteli ve ekonomik üretiminin bir sonucu olarak müşteri portföyünü arttırmış ve artık gereksinimini duyduğu ikinci tesisini 2004 yılında açmıştır. Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Bomag, Mitsubishi, Champion gibi uluslararası markaların yan sanayi ve yedek parça hizmeti veren firmamız bunun yanı sıra özel siparişlerde cevap verebilmektedir. Ürünlerimiz düzenli olarak yurtdışına ihraç edilmektedir. Sektörde önemli bir yere sahip olan firmamız müşterileriyle büyümekten kıvanç duymaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret121961
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.097832.2264
Euro34.913935.0538
Hava Durumu
Saat